Služby

Dlažební a dlaždičské práce 
Chcete svůj pozemek ozdobit krásnou a stylovou kamennou dlažbou nebo praktickou a dostupnou dlažbou zámkovou? Provádím dlažební a dlaždičské práce různého druhu podle individuálního zadání klienta.

 

Pokládka dlažby 
Provádím pokládky různých typů dlažby. Zaměřuji se především na dlažby kamenné a zámkové. Postavím vám také jakékoli další stavební prvky z kamene, jako jsou schodiště, zídky a podobně.

 

Kamenné obklady venkovní 
Kámen je nádherný přírodní materiál, který se dnes opět dostává do módy. Vyniká životností a estetickou hodnotou. Nabízím proto realizaci venkovních kamenných obkladů – ať už se jedná o venkovní obklady domů, zahradní zídky, chodníky nebo schodiště.

 

Pokládka obrubníků a chodníků 
Specializuji se mimo jiné na pokládku chodníků a obrubníků. Realizuji také stavební prvky z kamene, jako jsou opěrné nebo zárubní zdi, sokly, tarasy a podobně. Zakládám si přitom na velmi individuálním přístupu a řešení.

 

Kamenné ploty 
Rádi byste měli plot či zeď, která bude odolná i krásná, a přitom vydrží desítky let, aniž by vyžadovala nějakou zásadní údržbu? Řešením jsou kamenné zdi, které jsou velmi moderní a atraktivní. Samozřejmostí je také pokládka šalovek.

 

Kamenné opěrné zdi 
Potřebujete srovnat nebo upravit terén pomocí opěrných zdí? Provádím výstavbu kamenných i jiných druhů tarasů pro různé účely. Vždy záleží na požadavku a potřebě klienta a na konkrétním projektu.